Poniżej przedstawiam aktualny cennik za cały proces związany z projektowaniem / tworzeniem strony internetowej. Dzięki temu mają Państwo wgląd do tego, jak wiele czasu, sił, wiedzy i doświadczenia poświęcam na przygotowanie takiej responsywne strony RWD opartej o silnik WordPress.

 

  • Promocja na Responsywne strony firmowe799,99 zł (cena standardowa 1200 zł). Realizacja nawet do 7 dni.

 

  • Promocja na Responsywne blogi399,99 zł (cena standardowa 600 zł). Realizacja od 3-5 dni.

Ważne: Od 21.11.2017 do 1 grudnia 2017 dodatkowa promocja na „Black Friday i Cyber Monday 2017„. Z zapytaniem do mnie daj znać, że chcesz dodatkowo skorzystać z tej promocji, a otrzymasz stronę w cenie -20%. Zapraszam, ponieważ promocja ograniczona czasowo!

 

Rozliczenie Faktura bądź Rachunek + oświadczenie o przekazaniu praw autorskich do wykonanych tekstów na stronę internetową. Realizacja do 7 dni!

Cennik za responsywne strony www obejmuje:

cennik za projektowanie responsywnych stron, tworzenie stron www, responsywne strony

 

Krok 1: Zajmuje się wybraniem odpowiedniego szablonu / motywu / templatki Wordpres w wersji darmowej bądź płatnej.

Krok 2: Prowadzę zakup domeny i serwera bądź przyjmuję wszystkie dane do logowania od klienta, gdy ten krok został już wykonany.

Krok 3: Instaluję WordPressa na serwerze, a następnie loguję się do niego. Instaluję na nim niezbędne wtyczki, ulepszam pod względem SEO. 

Krok 4: Modyfikuję stronę, a następnie testuję ją przez specjalne narzędzia Google. Dokonuję audyty i poprawiam jeszcze stronę. 

Krok 5: Dodaję na stronę treść do zakładek (o mnie/kontakt/portfolio/usługi/cennik itp.). Posiadam bogate doświadczenie w Copywritingu (przygotowywania tekstów na strony firmowe, do sklepów internetowych i na blogi) – oto dowód CopywriterExpert.pl

Krok 6: Przesyłam klientowi wszelkie dane potrzebne do zarządzania stroną + krótką instrukcję w pliku PDF. 

Gratis: Szkolę swoich klientów prowadzić własną stronę i bloga, co ułatwia im ich dalsze zarządzanie. Oferuję również prowadzenie takich stron, jako moderator, za skromną opłatą.

 

 

Zapraszam do Kontaktu!