Tworzenie responsywnych stron

Hostuj pliki szybko i wygodnie

Google to ogromna liczba możliwości jeżeli chodzi o wymianę plików i ich darmowe udostępnianie – serwis oferuje nie tylko synchronizację w chmurze, dostęp zdalny poprzez urządzenia mobilne i swoją własną aplikację desktopową, ale także szansę zalogowania się poprzez najpopularniejsze serwisy społecznościowe, między innymi Twitter, Facebook oraz Google+. Takie dane w chmurze są bezpieczne i właśnie dlatego dobrze, aby tam przechowywał je każdy Copywriter, jak i Pozycjoner. To właśnie dzięki takim wirtualnym dyskom udaje się dbać o bezpieczeństwo stron www. Tworzenie responsywnych stron polega przecież także na tym, aby zaplanować backup.

Taka kopia bezpieczeństwa za pomocą wtyczki Backup w WordPressie działa automatycznie. Wystarczy tylko zainstalować, ustawić, a backup naszej strony www (plików i bazy danych) będzie realizował się co pewien czas (godzina, dzień, tydzień, miesiąc). Wszystko zależy od ilości zmian, które wprowadzamy na stronie. Im częściej, tym również częściej powinien odbywać się backup. Warto w tym kierunku posiadać odpowiednią wtyczkę, a mianowicie UpdraftPlus – Backup/Restore.

Co daje konto i dysk Google?

backup, Profesjonalne pozycjonowanie stron www przez grupy docelowe

Konto Google za darmo to naprawdę wiele możliwości i szansa na pobranie plików w krótkim czasie i przy zadowalających prędkościach. Jeżeli jednak postawisz na konto Google premium dostaniesz dostęp do bezpośrednich łączy, do FTP oraz uzyskasz możliwość udostępniania plików bez konieczności oglądania reklam oraz wyskakujących pop-upów.

Gdzie zapisywać kopie zapasową – nasz backup?

  • Dysk Google
  • Dropbox
  • na wykupionym hostingu / polecam Hekko

Opłaty należą do raczej symbolicznych, dzięki czemu Ty sam będziesz mógł pozwolić sobie na naprawdę udane pobieranie za niewielką cenę. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i już teraz załóż swoje własne konto, z działania którego z całą pewnością będziesz zadowolony! Zaufaj nam i odwiedź Google.com jak najszybciej!

Z takiego konta korzysta również firma seo i agencja reklamowa, która przechowuje cenne pliki dla swoich stałych i nowych klientów. Dzięki temu ma możliwość nad wszystkim panować, wszystkie dane są skutecznie zabezpieczone, czyli poprzez wyżej wspomniany Backup. Poprawna budowa stron www wymaga takich zabezpieczeń, więc jeśli jeszcze o to nie zadbaliśmy to czas najwyższy. Nie chcemy przecież utracić dostępu do naszej strony!

Dodaj komentarz