Responsywne strony www to dla mnie czysta przyjemność. Posiadam blisko 10 letnie doświadczenie w SEO. Przez cały czas rozwijam się w zakresie projektowania, optymalizacji i pozycjonowania stron www. Dzięki temu moi klienci otrzymują ode mnie wysokiej jakości strony firmowe i blogi. Są to strony dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Jeśli więc moi klienci posiadają już pewien pomysł na swoją stronę, to również uwzględniam ich propozycje. Zawsze dochodzimy do porozumienia w kwestii zaakceptowania całego pomysłu i projektu na stronę www. 

Portfolio za tworzenie witryn internetowych:

Kolejna strona firmowa dla monterów ze Śląska. Motyw i moja usługa spełniła oczekiwania właściciela. Strona została również zoptymalizowana pod względem SEO, dzięki czemu zdjęcia zostały skompresowane i ładowanie strony jest o wiele krótsze. Dzięki temu strona uzyskuje wyższą ocenę od google wedle testów speed test „Page Speed Google”. 

 

 

Strona firmy sprzątającej, która świetnie przedstawia pełen zakres ich usług. Okazuje się bardzo przejrzysta, nowoczesna. A zarazem oparta o technologię One Page Site, czyli najważniejsza treść postawiona na 1 stronie głównej. 

 

 

Strona firmowa wykonana dla biura organizującego spływy kajakowe nad morzem, w miejscowości Dębki. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i całkowitą responsywnością, mobilnością. Ustawiona jako Landing Page – większość zakładek na 1 stronie + kilka zakładek na innych stronach.

 

Klient liczył na prostą stronę www i taką mu zapewniliśmy. Zapewniłem obsługę serwera i hostingu, dodanie strony www, tekst na stronę oraz optymalizację pod względem SEO. Dzięki takim staraniom jej pozycjonowanie staje się o wiele łatwiejsze. Po kilku miesiącach klient uzyskał już TOP3 na pewne frazy kluczowe.

 

Kolejna strona dla tego samego, który stara się dbać o poszerzenie zakresu swojej działalności. Zastosowano tutaj projekt strony CMS WordPress, który został odpowiednio skonfigurowany. Dodatkowo jest na tej stronie regularnie prowadzony blog. 

 

 

Strona firmowa oparta o nowoczesny i responsywny projekt strony CMS, który spodobał się Klientowi. Projekt strony wykonany zgodnie z jego oczekiwaniami. Aktualnie strona cieszy się coraz większym zaufaniem od strony odbiorców. 

 

 

Kolejna strona oparta o technologię CMS. Przejrzysta i przyjazna dla internautów. Dostosowane do tekstów Google, dzięki czemu szybko się ładuje i jest dobrze odczytywana przez wyszukiwarkę Google.

 

 

Samodzielny projekt strony firmowej, która stanowi piękne świadectwo mojego doświadczenia i kwalifikacji. Udało mi się dodać treść na stronę i zadbać o przyśpieszenie szybkości strony. Jest ona w pełni RWD, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń. Poprawnie wyświetla się także na wszystkich urządzeniach mobilnych.

 

Mówi się, że szefc bez butów chodzi. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jeśli mam uchodzić za specjalistę od stron CMS, to również i moja kolejna strona musi być tego świetnym dowodem. Zachęcam więc do oglądania 🙂

 

 

Ciekawie wykonana strona firmowa w formie biznesowego szablonu CMS. Odpowiadałem za projekt strony, jej dokładną modyfikację oraz przygotowanie całej treści na stronie.

 

 

Opinie i referencje za responsywne strony

responsywne strony, tworzenie responsywnych stron, strony firmowe, blogi

Zdobyłem na przestrzeni lat wiele pozytywnych opinii, z którymi chętnie się z Wami podzielę. Część z nich przedstawiam na mojej stronie biznesowej, na której oferujemy Copywriting (teksty) i Pozycjonowanie. Zauważcie tam, że klienci mogą mi w pełni zaufać.

Poznaj „Opinie Klientów za strony www

Zapraszamy do kontaktu, a już niedługo będą mogli Państwo cieszyć się z posiadania nowoczesnej i dostosowanej do wszystkich urządzeń strony firmowej, bloga czy cennego zaplecza seo. Jestem w stanie przygotować responsywne strony www nawet w 7 dni.

 

Zapraszam do zakładki Projekty i Cennik!