Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi szablonami WordPress, zwanymi również jako „moduły” i „templatki„. Na nich przygotowuję już różnorodne strony www dla swoich klientów. Jeśli któraś z nich szczególnie się Państwu podobała, to mogę przygotować stronę www w oparciu o taki moduł. Tworzenie witryn internetowych to dla mnie pasja, więc chętnie zajmę się profesjonalną obsługą Państwa zlecenia!

 

 

Tworzenie witryn internetowych – wyszukanie najlepszego projektu

 

Jeśli mają Państwo swoje propozycje bądź chcielibyście, abym wyszukał dla Was specjalną templatkę dopasowaną do Waszej działalności i oczekiwań, wystarczy dać mi znać. Zajmę się tym jak najszybciej! Poszukam darmowego bądź płatnego szablonu i przedstawię nawet do 10 propozycji. Skontaktujcie się ze mną jeszcze dziś, a będziecie o krok bliżej od responsywnej strony internetowej, która zadowoli Was, a przede wszystkim Waszych klientów bądź czytelników!

 

Nowe Motywy WordPress dla firm:

Motyw wordpress Rambo na strony firmowe

Motyw Rambo – kliknij i obejrzyj na żywo!

 

motyw wordpress dla firm zerif lite

Motyw Zerif Lite – kliknij i obejrzyj na żywo!

 

Dawne i sprawdzone Motowy WordPress:

 

flat-responsive-to-nowy-modul-na-tworzenie-i-projektowanie-stron-responsywnych tworzenie stron www przez szablon customizr-templatka-modul-wordpress-tworzenie-stron-responsywnych

 

 

 

 

 

 

tworzenie witryn internetowychtworzenie responsywnych stron i witryn internetowych, budowa stron www

 

 

 

 

 

 

tworzenie responsywnych stron i witryn internetowych, budowa stron www, strony www przez szablon llorix-one-night-to-templatka-i-modul-na-strone-responsywna-www  tworzenie witryn internetowych, projektowanie stron www przez templatkę iselamag-to-modul-responsywnej-strony-internetowej

 

 

 

 

 

 

 

Moje realizacje – tworzenie witryn internetowych – Strony Firmowe:

Kolejna strona firmowa dla monterów ze Śląska. Motyw i moja usługa spełniła oczekiwania właściciela. Strona została również zoptymalizowana pod względem SEO, dzięki czemu zdjęcia zostały skompresowane i ładowanie strony jest o wiele krótsze. Dzięki temu strona uzyskuje wyższą ocenę od google wedle testów speed test „Page Speed Google”. 

Strona firmy sprzątającej, która świetnie przedstawia pełen zakres ich usług. Okazuje się bardzo przejrzysta, nowoczesna. A zarazem oparta o technologię One Page Site, czyli najważniejsza treść postawiona na 1 stronie głównej. 

Strona firmowa wykonana dla biura organizującego spływy kajakowe nad morzem, w miejscowości Dębki. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i całkowitą responsywnością, mobilnością. Ustawiona jako Landing Page – większość zakładek na 1 stronie + kilka zakładek na innych stronach.

Klient liczył na prostą stronę www i taką mu zapewniliśmy. Zapewniłem obsługę serwera i hostingu, dodanie strony www, tekst na stronę oraz optymalizację pod względem SEO. Dzięki takim staraniom jej pozycjonowanie staje się o wiele łatwiejsze. Po kilku miesiącach klient uzyskał już TOP3 na pewne frazy kluczowe.

Strona firmowa oparta o nowoczesny i responsywny szablon WordPress, który spodobał się naszemu Klientowi. Dopasowałem treść w przeciągu kilku dni. Wcześniej klient posiadał niskiej jakości stronę, która długo nieciekawie wyglądała. Aktualnie cieszy się coraz większym zaufaniem od strony swoich klientów. Dodatkowo zapewniam mu pozycjonowanie strony internetowej na wybrane frazy kluczowe – z wyników jest również zadowolony!

Kolejna strona oparta o nowy Motyw WordPress o nazwie Zerif Lite. Przejrzysta i przyjazna dla internautów. Dostosowane do tekstów Google, dzięki czemu szybko się ładuje i jest dobrze odczytywana przez wyszukiwarkę Google.

Samodzielnie stworzyłem własną stronę firmową, która stanowi piękne świadectwo mojego doświadczenia i kwalifikacji. Nie tylko wyszukałem odpowiedni szablon WordPress, ale zadbałem o jego dokładną modyfikację. Dzięki temu udało mi się dodać treść na stronę i zadbać o przyśpieszenie szybkości strony. Jest ona w pełni RWD, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń. Poprawnie wyświetla się także na komórkach.

Mówi się, że szefc bez butów chodzi. Ja natomiast wychodzę z założenia, że jeśli mam uchodzić za specjalistę od stron WordPress, to również i moja strona musi być świetnym przykładem. Zachęcam więc do oglądania 🙂

Ciekawie wykonana strona firmowa na podstawie biznesowego szablonu WordPress. Odpowiadałem za wyszukanie szablonu, jego dokładną modyfikację oraz przygotowanie całej treści na stronie.

 

 

Moje realizacje – tworzenie witryn internetowych – Blogi:

Blog już niedługo będzie zapełniony wartościową treścią. Przygotowany dla rodziców, którzy chcą prowadzić blog parentingowy o wychowywaniu dzieci.

Nowoczesny blog firmowy przygotowany dla sprzedawcy wysokiej jakości urządzeń do produkcji miodu, jak miodarki czy wirówki do miodu. Spełniłem oczekiwania Klienta, a dodatkowo aktualnie zajmuje się regularnym prowadzeniem bloga, każdego miesiąca dodając do niego nowe artykuły.

Blog stworzony na potrzeby pozycjonowania strony firmowej klienta. Posiada nowoczesny i ciekawy szablon, który w przejrzysty sposób ukazuje cenne artykuły, kategorie artykułów i pozostałe ważne informacje. Czytelnicy są również zadowoleni z tego bloga.

Blog firmowy mojego autorstwa stworzony na potrzebę pozycjonowania naszej strony firmowej. Zadbałem o wyjątkowo nowoczesny wygląd, który pozytywnie wpływa na czytelników. Regularnie wrzucam na tego bloga ciekawe artykuły związane z tematyką RWD – responsywnych stron www i Pozycjonowania.

 

Zapraszam do zakładki Cennik i Kontakt