Projekty / Motywy WP

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi szablonami WordPress, zwanymi również jako „moduły” i „templatki„. Na nich przygotowuję już różnorodne strony www dla swoich klientów. Jeśli któraś z nich szczególnie się Państwu podobała, to mogę przygotować Waszą stronę www w oparciu o taki moduł.

Strony www – wyszukanie najlepszego projektu

Jeśli mają Państwo swoje propozycje bądź chcielibyście, abym wyszukał dla Was specjalną templatkę dopasowaną do Waszej działalności i oczekiwań, wystarczy dać mi znać. Zajmę się tym jak najszybciej! Poszukam darmowego bądź płatnego szablonu i przedstawię nawet do 10 propozycji. Skontaktujcie się ze mną jeszcze dziś, a będziecie o krok bliżej od responsywnej strony internetowej, która zadowoli Was, a przede wszystkim Waszych klientów bądź czytelników!

                    flat-responsive-to-nowy-modul-na-tworzenie-i-projektowanie-stron-responsywnych tworzenie stron www przez szablon customizr-templatka-modul-wordpress-tworzenie-stron-responsywnych

 

 

 

 

 

catch-responsive-to-templatka-i-modul-wordpress-na-tworzenie-i-projektowanie-stron-responsywnychfranz-josef-to-modul-na-wordpress-responsywna-strona-internetowa

 

 

 

 

 

 

strony www przez szablon llorix-one-night-to-templatka-i-modul-na-strone-responsywna-www  projektowanie stron www przez templatkę iselamag-to-modul-responsywnej-strony-internetowej

 

 

 

 

 

Moje realizacje:

  • blog firmowa Blog.Miodarki.com.pl

Nowoczesny blog firmowy przygotowany dla sprzedawcy wysokiej jakości urządzeń do produkcji miodu, jak miodarki czy wirówki do miodu. Spełniłem oczekiwania Klienta, a dodatkowo aktualnie zajmuje się regularnym prowadzeniem bloga, każdego miesiąca dodając do niego nowe artykuły.

  • strona firmowa HS-Team.pl

Wyjątkowa strona firmowa przygotowana dla specjalistów od sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów. Udało się dostosować do wszelkich oczekiwań zamawiającego.

  • strona firmowa KajakiPiasnica.pl

Strona firmowa wykonana dla biura organizującego spływy kajakowe nad morzem, w miejscowości Dębki. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i całkowitą responsywnością, mobilnością. Ustawiona jako Landing Page – większość zakładek na 1 stronie + kilka zakładek na innych stronach.

Ciekawie wykonana strona firmowa na podstawie biznesowego szablonu WordPress. Odpowiadałem za wyszukanie szablonu, jego dokładną modyfikację oraz przygotowanie całej treści na stronie.

  • strona firmowa Spec Bud – SpecBudTrojmiasto.pl

Klient liczył na prostą stronę www i taką mu zapewniliśmy. Zapewniłem obsługę serwera i hostingu, dodanie strony www, tekst na stronę oraz optymalizację pod względem SEO. Dzięki takim staraniom jej pozycjonowanie staje się o wiele łatwiejsze. Po kilku miesiącach klient uzyskał już TOP3 na pewne frazy kluczowe.

  • strona firmowa WdmuchiwanieDocieplen.pl

Strona firmowa oparta o nowoczesny i responsywny szablon WordPress, który spodobał się naszemu Klientowi. Dopasowałem treść w przeciągu kilku dni. Wcześniej klient posiadał niskiej jakości stronę, która długo nieciekawie wyglądała. Aktualnie cieszy się coraz większym zaufaniem od strony swoich klientów. Dodatkowo zapewniam mu pozycjonowanie strony internetowej na wybrane frazy kluczowe – z wyników jest również zadowolony!

Samodzielnie stworzyłem własną stronę firmową, która stanowi piękne świadectwo mojego doświadczenia i kwalifikacji. Nie tylko wyszukałem odpowiedni szablon WordPress, ale zadbałem o jego dokładną modyfikację. Dzięki temu udało mi się dodać treść na stronę i zadbać o przyśpieszenie szybkości strony. Jest ona w pełni RWD, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń. Poprawnie wyświetla się także na komórkach.

Blog stworzony na potrzeby pozycjonowania strony firmowej klienta. Posiada nowoczesny i ciekawy szablon, który w przejrzysty sposób ukazuje cenne artykuły, kategorie artykułów i pozostałe ważne informacje. Czytelnicy są również zadowoleni z tego bloga.

Blog firmowy mojego autorstwa stworzony na potrzebę pozycjonowania naszej strony firmowej. Zadbałem o wyjątkowo nowoczesny wygląd, który pozytywnie wpływa na czytelników. Regularnie wrzucam na tego bloga ciekawe artykuły związane z tematyką RWD – responsywnych stron www i Pozycjonowania.