Responsywne strony www to dla nas czysta przyjemność. Posiadamy blisko 10 letnie doświadczenie w SEO (od 2008 roku). Przez cały czas rozwijamy się w zakresie projektowania, optymalizacji i pozycjonowania stron www. Dzięki temu nasi klienci otrzymują ode nas wysokiej jakości strony firmowe i blogi.

Są to strony dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Jeśli więc nasi klienci posiadają już pewien pomysł na swoją stronę, to również uwzględniam ich propozycje. Zawsze dochodzimy do porozumienia w kwestii zaakceptowania całego pomysłu i projektu na strony www. 

 

Portfolio za tworzenie witryn internetowych:

  • sklep internetowy shoplo przez tworzymy responsywne stronySklep internetowy Sklep.JakSieRozwijac.pl wykonany na platformie Shoplo. W ramach usługi wykonanie sklepu pod względem graficznym, dodanie produktów, synchronizacja z wFirma (narzędziem księgowym online), emailingiem oraz innymi aplikacjami.

 

 

 

 

  • blog jaksierozwijacblog „JakSieRozwijac” o rozwoju osobistym, copywritingu, pozycjonowaniu, pracy zdalnej i biznesie online. Przygotowany na bazie płatnego szablonu WordPress. Dodatkowo zainstalowane i zaimplementowane różnorodne wtyczki WP (do obsługi poczty, newslettera, wiadomości itp.)

 

 

 

Kolejna strona firmowa dla monterów ze Śląska. Motyw i nasza usługa spełniła oczekiwania właściciela. Strona została również zoptymalizowana pod względem SEO, dzięki czemu zdjęcia zostały skompresowane i ładowanie strony jest o wiele krótsze. Dzięki temu strona uzyskuje wyższą ocenę od google wedle testów speed test „Page Speed Google”. 

 

 

Strona firmy sprzątającej, która świetnie przedstawia pełen zakres ich usług. Okazuje się bardzo przejrzysta, nowoczesna. A zarazem oparta o technologię One Page Site, czyli najważniejsza treść postawiona na 1 stronie głównej. 

 

 

 

Strona firmowa wykonana dla biura organizującego spływy kajakowe nad morzem, w miejscowości Dębki. Cechuje się nowoczesnym wyglądem i całkowitą responsywnością, mobilnością. Ustawiona jako Landing Page – większość zakładek na 1 stronie + kilka zakładek na innych stronach.

 

 

Kolejna strona dla tego samego, który stara się dbać o poszerzenie zakresu swojej działalności. Zastosowano tutaj projekt strony CMS WordPress, który został odpowiednio skonfigurowany. Dodatkowo jest na tej stronie regularnie prowadzony blog. 

 

 

Strona firmowa oparta o nowoczesny i responsywny projekt strony CMS, który spodobał się Klientowi. Projekt strony wykonany zgodnie z jego oczekiwaniami. Aktualnie strona cieszy się coraz większym zaufaniem od strony odbiorców. 

 

 

Kolejna strona oparta o technologię CMS. Przejrzysta i przyjazna dla internautów. Dostosowane do tekstów Google, dzięki czemu szybko się ładuje i jest dobrze odczytywana przez wyszukiwarkę Google.

 

 

 

Samodzielny projekt strony firmowej, która stanowi piękne świadectwo mojego doświadczenia i kwalifikacji. Udało mi się dodać treść na stronę i zadbać o przyśpieszenie szybkości strony. Jest ona w pełni RWD, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń. Poprawnie wyświetla się także na wszystkich urządzeniach mobilnych.

 

 

Ciekawie wykonana strona firmowa w formie biznesowego szablonu CMS. Odpowiadaliśmy za projekt strony, jej dokładną modyfikację oraz przygotowanie całej treści na stronie.

 

 

 

Opinie i referencje za responsywne strony

responsywne strony, tworzenie responsywnych stron, strony firmowe, blogi

Zdobyliśmy na przestrzeni lat wiele pozytywnych opinii, z którymi chętnie się z Wami podzielimy. Część z nich przedstawiamy na naszej stronie biznesowej, na której oferujemy Copywriting (teksty) i Pozycjonowanie. Proszę zauważyć tam, że Klienci mogą nam w pełni zaufać.

Poznaj „Opinie Klientów za strony www

Zapraszamy do kontaktu, a już niedługo będą mogli Państwo cieszyć się z posiadania nowoczesnej i dostosowanej do wszystkich urządzeń strony firmowej, bloga czy cennego zaplecza seo. Jesteśmy w stanie przygotować responsywne strony www nawet w 7 dni.

 

Zapraszamy do zakładki Projekty i Cennik!